Jump to content
NRMG.LT

MODIFIKACIJOS - Dizaino ATNAUJINIMAS!

Atėjo laikas keistis.

Skaityti plačiau
Pablo_Escobar

Atranka į administratorių prižiūrėtoją !

Rekomenduojami pranešimai

Pablo_Escobar    108

Anketos šablonas : 

1. Jūsų slapyvardis : 
2. Kiek laiko esate praleidęs serveryje :
3. Parašykite prisistatymą apie save ( m - 8 - 12 sakinių ) : 
4. Kodėl norite tapti administratorių prižiūrėtojų : 
5. Numatykite "admin' prižiūrėtojo viziją: 
6. Papasakokite apie savo aktyvūmą - serveryje, forume, teamspeak 3 programoje : 
7. Jūsų nuomonė kas yra būdingą būnant admin prižiūrėtojui :
8. Jūsų nuomonė ką turi žinoti žaidėjas prieš pildant į administratoriaus prižiūrėtojo pareigas : 
9. Kaip žadate rinkti nemokamus administratorius "motyvai" į ką atsižvelgsite : 
10. Kodėl pasirinkote būtent šį prižiūrėtoją :
11. Šiuo metu užimamos pareigos Forume, teamspeak arba serveryje :
12. Įrodykite jog galime jumis pasitikėti :
13. Kaip manai, ar sugebėsi susitvarkyti su šiomis pareigomis : 
14. Nuomonė apie Pablo_Escobar, bei dabartinį admin prižiūrėtoją :
15. Kokius prižiūrėtojus jūsų nuomone reikėtų perinkti ar paskirti naujus 

16. Paskutinis pasisakymas (būtina - pozityvas ) : 

Reikalavimai bus surašyti ir papildomos taisyklės, būsimam AP. 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Anketos šablonas : 

1. Jūsų slapyvardis : Kristupas_Gaming
2. Kiek laiko esate praleidęs serveryje : Nežinau, apie 10h tikrai, bet tikrai esu aktyvus!, buvau išvykęs, neturėjau laiko žaisti.
3. Parašykite prisistatymą apie save ( m - 8 - 12 sakinių ) : Na, mano vardas Kristupas. Esu draugiškas bei padedantis. Mane kartais sunkoka pristatyti svetimiems žmonėms, o ir saviems nelabai :). Visada viską tikrinu čia, nieko nepraleidžiu, tai manau žaidėjai nesiskūs mano darbu,  jie bus ir patenkinti!. Manau, kad aš esu gan rimtas kandidatas, nes moku vadovauti, nežiūriu draugas jis ar ne, baudžiu vienodai. Kursiu tam tikras taisykles, kurių turės laikytis Serverio Administratoriai.
4. Kodėl norite tapti administratorių prižiūrėtojų : Na, nes moku vadovauti, bausti. Tikrai tiek Tu Pablo, tiek serverio žaidėjai mane mėgs, nes aš nedarysių šūnyščių, o dirbsiu savo darbą.
5. Numatykite "admin' prižiūrėtojo viziją: Jis atsakingas už Administratorius, bausiu žaidėjus atsakingai, 1-3 įspėjimais. Kadangi žaidėju yra mažai, bus sukurta tema su įspėjimo nusiėmimais. 
6. Papasakokite apie savo aktyvūmą - serveryje, forume, teamspeak 3 programoje : Foruma katik susikūriau - todėl negaliu pasakyti. Serveryje aktyvus - bet buvau išvykęs, jis dabar neveikia. TeamSpeak programoje tiek pat kiek serveryje.
7. Jūsų nuomonė kas yra būdingą būnant admin prižiūrėtojui : Reikia mokėti bausti, nesigailėti. Nežiūrėti ar jis draugas ar ne. Dirbti darbą atsakingai.
8. Jūsų nuomonė ką turi žinoti žaidėjas prieš pildant į administratoriaus prižiūrėtojo pareigas :  Turi žinoti apie Admin pareigas.
9. Kaip žadate rinkti nemokamus administratorius "motyvai" į ką atsižvelgsite : Tam bus sukurta tema, kur bus tam tikros temos, jei jie pildys - išrinksiu kelius kartu su komandos nariais.
10. Kodėl pasirinkote būtent šį prižiūrėtoją Na, senai apie tai svajojau, rad čia proga man!
11. Šiuo metu užimamos pareigos Forume, teamspeak arba serveryje Neturiu.
12. Įrodykite jog galime jumis pasitikėti Prieš ką nors sudėtingo darydamas, būtinai pranešiu Pablo_Escobar.
13. Kaip manai, ar sugebėsi susitvarkyti su šiomis pareigomis : Taip, tikrai sugebėsiu. Bus šaunu prisidėti prie komandos.
14. Nuomonė apie Pablo_Escobar, bei dabartinį admin prižiūrėtoją : Pablo yra šaunus, atnaujinimai ir visą kita, tiesiog OSUM. Na o.Admin priž nepažįstu.
15. Kokius prižiūrėtojus jūsų nuomone reikėtų perinkti ar paskirti naujus Jokių, jie visi geri, malonūs.

16. Paskutinis pasisakymas (būtina - pozityvas ) : 

kai gausiu šias pareigas, tikrai bus keista - kodėl aš, o ne kiti.

Pirmą dieną jau kurčiau temas, bei dirbčiau savo darbą.

Sekmės man - bei kitiems.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Minde_Vlk    86

Anketos šablonas : 

1. Jūsų slapyvardis :  Minde_Vlk
2. Kiek laiko esate praleidęs serveryje : 2 mėnesius
3. Parašykite prisistatymą apie save ( m - 8 - 12 sakinių ) :  Sveikas. Mano vardas Grantas 🙂 (Tikrai nežinojai). Gyvenu Klaipėdoje netoli tavęs 😄 Esu draugiškas bei bendraujantis žmogus, mėgstu žaisti fule bei lošti sampa. Laisvalaikiu aš dažniausiais judu į kiema, garinu 😄 (flex), kimarinu prie pc, su tavim loliuka sumetam kartais. Nemėgstu pyktis su žmonėmis. Nemėgstu meluoti žmonėm, bei nemėgstu kai man meluoja. Nu ždž daugiau ntr ką pasakyti.
4. Kodėl norite tapti administratorių prižiūrėtojų :  Noriu prižiūrėti Adminu, tikrinti ar atlieka gerai savo darbą, ar nenusiženginėja taisyklėmis. Noriu serveryje sugryžti į komandą, bei padėti jūms. Nu ir dar jog pranešimų pasirinkčiau :D.
5. Numatykite "admin' prižiūrėtojo viziją:  Darau atrankas, prižiūriu adminus, padedu jiems susipažinti su savo darbu bei komandomis, supažindinu su baismėmis.
6. Papasakokite apie savo aktyvūmą - serveryje, forume, teamspeak 3 programoje :  Serve - 2-5h, ts3 kai tik pasako ateiti atjudu, forume - visą dieną.
7. Jūsų nuomonė kas yra būdingą būnant admin prižiūrėtojui : Aktyvumas, raštingumas, atidumas, draugiškumas,.
8. Jūsų nuomonė ką turi žinoti žaidėjas prieš pildant į administratoriaus prižiūrėtojo pareigas :  Serverio / forumo / ts3 bendrasias taisykles.
9. Kaip žadate rinkti nemokamus administratorius "motyvai" į ką atsižvelgsite :  Atsižvelgsiu į aktyvuma, jų norą, reputacija, ar nėra pasižymėje kaip čyteriai / kenkėjai / bugeriai.
10. Kodėl pasirinkote būtent šį prižiūrėtoją : Nes noriu admino.
11. Šiuo metu užimamos pareigos Forume, teamspeak arba serveryje : Forume - Moderatorius
12. Įrodykite jog galime jumis pasitikėti : Aš tavo draugas.
13. Kaip manai, ar sugebėsi susitvarkyti su šiomis pareigomis :  Laisvai
14. Nuomonė apie Pablo_Escobar, bei dabartinį admin prižiūrėtoją : Mldc pacas, lolo / csgo mėgėjes, kartais nesumeta šaibų (užpisa), draugiškas.
15. Kokius prižiūrėtojus jūsų nuomone reikėtų perinkti ar paskirti naujus Admin priž :)))))

16. Paskutinis pasisakymas (būtina - pozityvas ) :  Krč imu prižiūrėtoja, nes blkj reikia pranešimu, vsio dwj.

• Like 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pablo_Escobar    108

Sveiki, kadangi sulaukėme tik 5 narių anketas. Tai tokių atvejų skelbiamas prižiūrėtojas raštinę formą. ( Minimaliai analizuojamųjų skaičius privalo atitikti 5 / 9 ) . 

Naujasis administratorių prižiūrėtojas - @Nebobu_Reikalas. - jo anketą yra išsaugotą. ( tarp moderatorių - ' ' 'approval sistemos. 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taipat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose

Sekite mus facebooke

• Create New...

Important Information

Terms of Use